Thursday, December 30, 2010

Silhouettes Capture a Moment in a Truly Classic Style

Looking for the Silhouette ornament post?  It's over at its new home at Tikkido.com.
1 comment:

 1. Dünyanın en güzel yıldızları güzelliklerini hangi ürünlere borçlu? Biz çok merak ettik ve yazdık!
  19.01.2015 Hollywood yıldızları her zaman nasıl bu kadar güzel ve bakımlı görünüyor? İşin sırrı ne? Ünlülerin makyaj artistlerinin dediğine göre, hepsinin vazgeçilmez ürünleri varmış ve bu ürünler onlarla bütünleştiği için hep çok güzel gözüküyorlarmış. Bakalım, bu yıldızların kendilerine en yakışan kozmetik ürünleri neler?

  Ufak bir araştırma ile ünlü kadınların kullandığı makyaj sırlarının neler olduğunu yazdık. Eh biraz kopya çekmek fena olmaz!

  Jessica Alba, cildine doğal bir ışıltı kattığı için "Nars Sheer And Glow Foundation”den vazgeçemiyormuş. Sheer Glow fondöten, cilde saten gibi bir görünüm ve sağlıklı bir ışıltı verdiği için ünlü yıldızların en sevdiği fondötenlerden biri. İnce, saydam ve hafif bir dokuya sahip.

  Jennifer Garner'ın nemlendiricisi ise "Neutrogena Healthy Defense SPF 45 Daily Moisturizer”

  Victoria Beckham yıllardır "Elizabeth Arden 8-Hour Cream Skin-Protectant" kullanıyor.

  Charlize Theron'un favorisi "Make Up For Ever Aqua Brow Kit" Theron, açık renk kaşlarını bu ürünle belirginleştiriyormuş. Aqua Brow Kit, dünyanın en çok satan kaş şekillendiricilerinden biri çünkü kaşlara suni bir görünüm vermeden, en doğal haliyle vurguluyor. Açıktan koyuya birçok renk alternatifi var.

  Gwyneth Paltrow, "Shiseido Lacquer Gloss” rujların neredeyse hepsini satın almış!  Yeni nesil ikonlardan Blake Lively’nin en sevdiği renklendirici ne biliyor musunuz? Nars Multiple “Orgasm”. Lively, çantasından bu ürünü çıkarmıyormuş.

  Halle Berry'nin gözdesi "Make Up For Ever Rouge Artist Intense Matte Bright Red" ruj. Zaten bu rujun her tene yakışır bir özelliği var.

  Penelope Cruz'un favori kozmetik ürünü ise"L'Oreal Skin Genesis Daily Moisturizer SPF 15 Lotion".

  Anna Hathaway'in en sevdiği maskara "Make Up For Ever Smoky Lash” imiş. Çekimlerde bu maskarayı özellikle istiyormuş.

  Anna Kournikova'nın tercihi "Benefit Boi-ing Concealer"dan yana.

  Miranda Kerr, kendi markası Kora Organics dışında Nars'ın Velvet Matte Lip Pencil'larından vazgeçemiyormuş. Favori rengi ise Red Square...

  ReplyDelete